Inchirieri Auto, Rent A Car in Romania cu EuroCars
Masina Dacia Logan 3 de inchiriat in Bucuresti Baneasa Aeroport
Masini cu Sofer Autocare & Tururi Curse Aeroport

Inchirieri Auto Bucuresti Baneasa Aeroport de la Alana Rent A Car: Inchiriaza Dacia Logan 3 sau Similar

Alana Rent A Car
Detalii companie
AlanaRent te ajută cu cele mai maleabile servicii de rent a car. Alegi din peste 285 de modele disponibile și te bucuri de experiența noastră de 10 ani.
Review-uri Clienți
Ore lucru
Locația furnizorului

Dacia Logan 3

sau Similar
Dacia Logan 3
Manuala
Aer Conditionat
5
4
3
Nivel combustibil
Kilometri limitati
Meet & greet
Sofer Aditional Inclus
pretul pentru 2 zile:
96.00€
Inclus in pret :
Asigurarea de baza
Asigurare obligatorie (RCA)
Adaugă protecție scapa de depozit, scapă de griji
Eurocars va ofera optiunea de a reduce responsabilitatea in cazul in care masina este avariata sau furată si in acelasi timp obtineti un pret bun pentru masina inchiriata. Depozitul care se blochează pe un credit card se reduce in funcție de protectia selectata.
0€/zi
la numai 24€/zi
Aveți asigurare de bază, depozitul va fi blocat pe un credit card pana la returnarea masinii.
Optiuni
Lanturi de zapada
2.0€/zi
Scaun Copil
6.0€/zi
Router WiFi
5.0€/zi

Evaluari recente ale clientilor pentru Alana Rent A Car Bucuresti Baneasa Aeroport - recenzii verificate

Evaluare generala 10.0/10
Iulian B. a inchiriat un Dacia Logan 3 de la Alana Rent A Car Bucuresti Otopeni Aeroport in 17.05.2025
Curatenie
10
Experienta client
10
Preluare/Predare
10
Calitate/Pret
10
Au fost foarte ok succes în continuare
Evaluare generala 10.0/10
Adelina B. a inchiriat un Dacia Logan 3 de la Alana Rent A Car Bucuresti Otopeni Aeroport in 16.05.2023
Curatenie
10
Experienta client
10
Preluare/Predare
10
Calitate/Pret
10
Foarte mulțumită de serviciile Dvs și de domnul Alexandru care și-a făcut datoria exemplar!Cu următoarea ocazie va vom contacta din nou și va vom recomanda mai departe!
Evaluare generala 7.0/10
Geanin B. a inchiriat un Peugeot 3008 AT de la Alana Rent A Car Bucuresti Otopeni Aeroport in 08.11.2019
Curatenie
5
Experienta client
10
Preluare/Predare
10
Calitate/Pret
3
Aceasta masina,Peugeot 5008,ar trebui,supusa unei reparatii capitale.Am preluat-o,cu un prezon lipsa,la roata stanga spate.Nu am avut acel rulou de inchis portbagajul.locurile din rangul 2,cum se spune,au in podea,acele locuri de depozitare,unde capacul de inchidere era rupt.Intra piciorul,intr-o gaura.In incheiere vreau sa spun ca nu am fost multumit.